OSRAM autožárovka HB4 9006 51W 12V P22D BLI1DK
KOD KRAT.:OSA9006-1BL
KOD VÝR.:4062172395328
EAN.:4062172395328
| Výrobce: | |
| Výrobce | EATON |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 4015082635770 |
| Délka | 35mm |
| Rozměry | 35x80x44mm |
| Šířka | 80mm |
| Výška | 44mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 35 mm |
| Podskupina zboží | Modulární přístroje |
| Proudová zátěž | 25 A |
| přepravní rozměr cm | 8 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 80 mm |
| Výška balení | 44 mm |
| Zástavbová hloubka | 69.5 |
| Způsob montáže | na DIN lištu |
| Krytí | IP20 |
| KOD | EAPF7-25/2/003 | ks | 1 | ks |
| EAN | 9007912272021 | box | 11 | ks |
| EAN | 4015082635770 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSA9006-1BL
KOD VÝR.:4062172395328
EAN.:4062172395328
KOD KRAT.:OS4058075831278
KOD VÝR.:4058075831278
EAN.:4058075831278
KOD KRAT.:AB2CPX031373R9999
KOD VÝR.:2CPX031373R9999
EAN.:4011617313731
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena