ABB spínač mezišňůrový průchozí menší 250V/2A řazení 1 ;bílá
KOD KRAT.:AB3251-01915
KOD VÝR.:3251-01915
EAN.:8595017202070
| Výrobce: | |
| Produktová řada | J-STANDARD |
|---|---|
| Výrobce | DURALAMP |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8011905173456 |
| Délka | 254 |
| Balení | 25 ks |
| Váha | 0.018 kg |
| Průměr | 12 mm |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | čirá |
| Délka balení | 254 mm |
| Podskupina zboží | Halogeny |
| přepravní rozměr cm | 25.4 cm |
| Příkon | 1500 W |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 29200 lm |
| Šířka balení | 13 mm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Tvar zdroje | lineární |
| Výška balení | 13 mm |
| Index barevného podání | 100 |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | R7s |
| Provedení | čirá |
| Životnost | 2000 hod |
| EAN | 8011905173456 | ks | 1 | ks |
| KOD | DUH01989 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8011905707194 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:AB3251-01915
KOD VÝR.:3251-01915
EAN.:8595017202070
KOD KRAT.:OSISMSOLTBLLANTBKBT
KOD VÝR.:4058075763784
EAN.:4058075763784
KOD KRAT.:SISSN5200E
KOD VÝR.:SSN5200E
EAN.:8592718021597
KOD KRAT.:HTRSR2B
KOD VÝR.:V110
EAN.:8595614702003
KOD KRAT.:OSQPTI35/220/240S
KOD VÝR.:4008321073112
EAN.:4008321073112
KOD KRAT.:BEP0034
KOD VÝR.:1906110200
EAN.:8595025363862
KOD KRAT.:PHLEDB7/CDF/E14
KOD VÝR.:8719514309746
EAN.:8719514309746
KOD KRAT.:LDKLIC01_041
KOD VÝR.:01.041
EAN.:8595138100439
KOD KRAT.:SIPS16
KOD VÝR.:PS16
EAN.:8595092108403
KOD KRAT.:PHWHFRTDI128-54TL5
KOD VÝR.:871829166205100
EAN.:8718291662051
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena