PHILIPS výb.halogen. MASTER CDM-T 70W/942 230V G12
KOD KRAT.:PHVCDMT70/942
KOD VÝR.:871150019927015
EAN.:8711500199270
| Výrobce: | |
| Výrobce | DURACELL |
|---|---|
| Produktová řada | Special |
| Logistické informace: | |
| EAN | 5000394015142 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 30 mm |
| Nabíjecí | NE |
| Označení IEC | 3LR50 |
| Označení zdroje | MN11/A11 |
| Podskupina zboží | speciální baterie |
| přepravní rozměr cm | 3 cm |
| Skupina zboží | Baterie |
| Šířka balení | 5 mm |
| Výška balení | 5 mm |
| Napětí | 12 V |
| náplň | Alkalická |
| EAN | 5000394015142 | bli | 5 | bli |
| EAN | 5000394015159 | bal | 4 | bli |
| KOD | DRMN11/B1 | bli | 5 | bli |
KOD KRAT.:PHVCDMT70/942
KOD VÝR.:871150019927015
EAN.:8711500199270
KOD KRAT.:OS4099854419454
KOD VÝR.:4099854419454
EAN.:4099854419454
KOD KRAT.:AMA9A15320
KOD VÝR.:A9A15320
EAN.:3606480542619
KOD KRAT.:DRMN27/B1
KOD VÝR.:5000394023352
EAN.:5000394023352
KOD KRAT.:PHI8721103068996
KOD VÝR.:872110306899600
EAN.:8721103068996
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena