MODUS nouzové svítidlo LED PLEXILED 1x1W SA/3h. IP20 podhl; autotest šedá
KOD KRAT.:MOPL/1W/B/3/SA/AT/GR
KOD VÝR.:OZAWPL3ATSA
EAN.:5902448913353
| Výrobce: | |
| Výrobce | DURACELL |
|---|---|
| Produktová řada | Watch |
| Logistické informace: | |
| EAN | 5000394068131 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 10 mm |
| Nabíjecí | NE |
| náplň | Stříbro-oxidová |
| Označení IEC | SR54 |
| Označení zdroje | 389/390 |
| Podskupina zboží | hodinkové baterie |
| přepravní rozměr cm | 1 cm |
| Skupina zboží | Baterie |
| Šířka balení | 10 mm |
| Výška balení | 3 mm |
| Napětí | 1.5 V |
| KOD | DRH389/390BL1 | bli | 5 | bli |
| EAN | 50953141 | bli | 5 | bli |
| EAN | 5000394938915 | box | 11 | bli |
| EAN | 5000394068124 | bli | 5 | bli |
| EAN | 5000394068131 | box | 11 | bli |
KOD KRAT.:MOPL/1W/B/3/SA/AT/GR
KOD VÝR.:OZAWPL3ATSA
EAN.:5902448913353
KOD KRAT.:MOISSAC4KV3V160/ND10
KOD VÝR.:ISSAC4KV3V160/ND1050I3
EAN.:8596099003913
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena