Schneider svodič přepětí Acti9 iPRD1 12.5 3P T1+T2
KOD KRAT.:AMA9L16382
KOD VÝR.:A9L16382
EAN.:3606481490216
| Výrobce: | |
| Výrobce | DURACELL |
|---|---|
| Produktová řada | Watch |
| Logistické informace: | |
| EAN | 5000394063006 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 10 mm |
| Nabíjecí | NE |
| náplň | Stříbro-oxidová |
| Označení IEC | SR66 |
| Označení zdroje | 377 |
| Podskupina zboží | hodinkové baterie |
| přepravní rozměr cm | 1 cm |
| Skupina zboží | Baterie |
| Šířka balení | 10 mm |
| Výška balení | 3 mm |
| Napětí | 1.5 V |
| EAN | 50936830 | bli | 5 | bli |
| EAN | 5000394937710 | box | 11 | bli |
| KOD | DRH377BL1 | bli | 5 | bli |
| EAN | 5000394062986 | bli | 5 | bli |
| EAN | 5000394063006 | box | 11 | bli |
KOD KRAT.:AMA9L16382
KOD VÝR.:A9L16382
EAN.:3606481490216
KOD KRAT.:SI1L20B
KOD VÝR.:1L20B
EAN.:8592718000356
KOD KRAT.:OSQTP5180230
KOD VÝR.:4008321329059
EAN.:4008321329059
KOD KRAT.:MOLVMATKA
KOD VÝR.:8210593
EAN.:8596099026516
KOD KRAT.:BEP0034
KOD VÝR.:1906110200
EAN.:8595025363862
KOD KRAT.:PHLEDB7/CDF/E14
KOD VÝR.:8719514309746
EAN.:8719514309746
KOD KRAT.:LDKLIC01_041
KOD VÝR.:01.041
EAN.:8595138100439
KOD KRAT.:SIPS16
KOD VÝR.:PS16
EAN.:8595092108403
KOD KRAT.:PHWHFRTDI128-54TL5
KOD VÝR.:871829166205100
EAN.:8718291662051
KOD KRAT.:PHI8721103104939
KOD VÝR.:872110310493900
EAN.:8721103104939
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena