MEGAMAN přísluš čočka pro MARCO 37/52W ;
KOD KRAT.:MGLA10054
KOD VÝR.:LA10054
EAN.:4892657089639
| Výrobce: | |
| Výrobce | DURACELL |
|---|---|
| Produktová řada | Watch |
| Logistické informace: | |
| EAN | 5000394013919 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 10 mm |
| Nabíjecí | NE |
| náplň | Stříbro-oxidová |
| Označení IEC | SR44 |
| Označení zdroje | 357/303 |
| Podskupina zboží | hodinkové baterie |
| přepravní rozměr cm | 1 cm |
| Skupina zboží | Baterie |
| Šířka balení | 10 mm |
| Výška balení | 3 mm |
| Napětí | 1.5 V |
| EAN | 5000394013858 | bli | 5 | bli |
| EAN | 5000394935723 | box | 11 | bli |
| KOD | DRH357/303BL2 | bli | 5 | bli |
| EAN | 500394013858 | bli | 5 | bli |
| EAN | 50936885 | bli | 5 | bli |
| EAN | 5000394013919 | bli | 5 | bli |
KOD KRAT.:MGLA10054
KOD VÝR.:LA10054
EAN.:4892657089639
KOD KRAT.:PHQLL500Z2xEPCUBK
KOD VÝR.:871869637446799
EAN.:8718696374467
KOD KRAT.:PH8721103134813
KOD VÝR.:872110313481300
EAN.:8721103134813
KOD KRAT.:OSILPC33/120/830
KOD VÝR.:4099854017742
EAN.:4099854017742
KOD KRAT.:MOSOFT4000A5KN600DAL
KOD VÝR.:SOFT4000A5KN600DALI
EAN.:8596099053963
KOD KRAT.:MOIBP4000A4KO625DALI
KOD VÝR.:IBP4000A4KO625DALI
EAN.:8596099018863
KOD KRAT.:PHI8721103038036
KOD VÝR.:872110303803600
EAN.:8721103038036
KOD KRAT.:PHI8721103037077
KOD VÝR.:872110303707700
EAN.:8721103037077
KOD KRAT.:HDD111
KOD VÝR.:D111
EAN.:8595118851115
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena