OSRAM zářivka LUMILUX L6W/830 G5
KOD KRAT.:OSL6/830
KOD VÝR.:4008321959874
EAN.:4008321959874
| Výrobce: | |
| Výrobce | DURACELL |
|---|---|
| Produktová řada | Special |
| Logistické informace: | |
| EAN | 5000394203983 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 30 mm |
| Nabíjecí | NE |
| Označení IEC | N/E90 |
| Označení zdroje | N/E90 |
| Podskupina zboží | speciální baterie |
| přepravní rozměr cm | 3 cm |
| Skupina zboží | Baterie |
| Šířka balení | 5 mm |
| Výška balení | 5 mm |
| Napětí | 1.5 V |
| náplň | Alkalická |
KOD KRAT.:OSL6/830
KOD VÝR.:4008321959874
EAN.:4008321959874
KOD KRAT.:OSL13/840
KOD VÝR.:4050300241647
EAN.:4050300241647
KOD KRAT.:ENEPX76BL2
KOD VÝR.:7638900107722
EAN.:7638900107722
KOD KRAT.:DRLR54BL2
KOD VÝR.:50936908
EAN.:5000394052567
KOD KRAT.:GP25A
KOD VÝR.:1021002512
EAN.:4891199058615
KOD KRAT.:DRAAAABL2
KOD VÝR.:5000394041660
EAN.:5000394041660
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena