ABB TANGO kryt spínače jednoduchý průzor ;bílá
KOD KRAT.:AB3558A-A653 B
KOD VÝR.:3558A-A653 B
EAN.:8595017208225
| Výrobce: | |
| Výrobce | DNA |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595209238764 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 45 mm |
| Podskupina zboží | pro výbojky |
| přepravní rozměr cm | 9.6 cm |
| Skupina zboží | Předřadníky a trafa |
| Šířka balení | 96 mm |
| Výška balení | 45 mm |
| EAN | 8595209278302 | ks | 1 | ks |
| KOD | DNLCP0250021 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595209238764 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AB3558A-A653 B
KOD VÝR.:3558A-A653 B
EAN.:8595017208225
KOD KRAT.:AMSDD114108
KOD VÝR.:SDD114108
EAN.:3606481479969
KOD KRAT.:AMSDD180105
KOD VÝR.:SDD180105
EAN.:3606481480903
KOD KRAT.:AB3553-06929 B
KOD VÝR.:3553-06929 B
EAN.:8595017230592
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena