PHILIPS výb.halogen. MASTERC White CDO-TT PLUS 70W/828 230V E27
KOD KRAT.:PHVCDOTT70/828
KOD VÝR.:871829112030800
EAN.:8718291120308
| Výrobce: | |
| Výrobce | DESKO |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595108201173 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 20 mm |
| Podskupina zboží | Vidlice zásuvky a spojky |
| přepravní rozměr cm | 2 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 15 mm |
| Výška balení | 15 mm |
| EAN | 8595108201173 | ks | 1 | ks |
| KOD | DK-AB345452635 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHVCDOTT70/828
KOD VÝR.:871829112030800
EAN.:8718291120308
KOD KRAT.:AB3559H-A00651 63
KOD VÝR.:3559H-A00651 63
EAN.:8592624068594
KOD KRAT.:MOLVSPONA
KOD VÝR.:51200801
EAN.:8596099026493
KOD KRAT.:PH8719514451315
KOD VÝR.:871951445131500
EAN.:8719514451315
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena