OSRAM žárovka na nízké napěťi 8022 50W 12V BA20d
KOD KRAT.:OSZ8022
KOD VÝR.:4050300206677
EAN.:4050300206677
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075636088 |
|---|---|
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Označení zdroje | A60 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Ekvivalentní náhrada za | 60 W |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | E27 |
| Světelný tok | 806 lm |
| EAN | 4058075636088 | pck | 3 | pck |
| KOD | OSEBXA8.5/840/3 | pck | 3 | pck |
KOD KRAT.:OSZ8022
KOD VÝR.:4050300206677
EAN.:4050300206677
KOD KRAT.:OS4099854048319
KOD VÝR.:4099854048319
EAN.:4099854048319
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena