OSRAM autožárovka H4 ORIGINAL 64193 60/55W 12V P43t blistr
KOD KRAT.:OSA64193-01B
KOD VÝR.:4050300925127
EAN.:4050300925127
| Výrobce: | |
| Výrobce | ANTICOR |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 72 ks |
| EAN | 5906194002224 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 50 mm |
| Podskupina zboží | Upevňovací materiál |
| přepravní rozměr cm | 8 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 80 mm |
| Výška balení | 80 mm |
| EAN | 5906194000138 | ks | 1 | ks |
| EAN | 5906194023007 | ks | 1 | ks |
| EAN | 5906194002224 | ks | 1 | ks |
| KOD | AN111P/50X9/SEDSTR | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSA64193-01B
KOD VÝR.:4050300925127
EAN.:4050300925127
KOD KRAT.:OSA64211NBS
KOD VÝR.:4052899992665
EAN.:4052899992665
KOD KRAT.:OSA2341
KOD VÝR.:4008321132529
EAN.:4008321132529
KOD KRAT.:MGLG7105.5/CW/E27
KOD VÝR.:LG7105.5-E27-4000K
EAN.:4892657063721
KOD KRAT.:PHIW8719514551855
KOD VÝR.:871951455185500
EAN.:8719514551855
KOD KRAT.:PHPIEA5.5W/827
KOD VÝR.:872790096856900
EAN.:8727900968569
KOD KRAT.:OSA3157DWP-02B
KOD VÝR.:4062172151641
EAN.:4062172151641
KOD KRAT.:OSA64211CBN-HCB
KOD VÝR.:4062172214940
EAN.:4062172214940
KOD KRAT.:OSA7510TSP
KOD VÝR.:4062172158428
EAN.:4062172158428
KOD KRAT.:OSA6413DWP-01B
KOD VÝR.:4062172150675
EAN.:4062172150675
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena