GP baterie lithiová-knoflík. 3V/210mAh CR2032
KOD KRAT.:GPCR2032
KOD VÝR.:1042203215
EAN.:4891199001147
| Výrobce: | |
| Výrobce | ANTICOR |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 5906194020600 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 270 mm |
| Podskupina zboží | Upevňovací materiál |
| přepravní rozměr cm | 27 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 190 mm |
| Výška balení | 90 mm |
| EAN | 5906194020600 | set | 12 | set |
| KOD | ANHELP45X5-SADA | set | 12 | set |
KOD KRAT.:GPCR2032
KOD VÝR.:1042203215
EAN.:4891199001147
KOD KRAT.:SIPF13
KOD VÝR.:PF13
EAN.:8595092122065
KOD KRAT.:MO12023610205
KOD VÝR.:12023610205
KOD KRAT.:AMA9Z21425
KOD VÝR.:A9Z21425
EAN.:3606480443176
KOD KRAT.:HGFL221B
KOD VÝR.:FL221B
EAN.:3250610670897
KOD KRAT.:OSF4058075835221
KOD VÝR.:4058075835221
EAN.:4058075835221
KOD KRAT.:MOPL/1W/E/1/SE/X/GR
KOD VÝR.:OZAWPL1SE
EAN.:5902448932835
KOD KRAT.:HDN011
KOD VÝR.:N011
EAN.:8595118880962
KOD KRAT.:DUH01989
KOD VÝR.:01989
EAN.:8011905173456
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena