OSRAM halogenová žárovka 93638 150W 21V GX5.3 speciální
KOD KRAT.:OSH93638
KOD VÝR.:4050300456843
EAN.:4050300456843
| Výrobce: | |
| Výrobce | ANTICOR |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 5906194000459 |
| Balení | 50 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 15 mm |
| Podskupina zboží | Upevňovací materiál |
| přepravní rozměr cm | 4 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 40 mm |
| Výška balení | 40 mm |
| EAN | 5906194000459 | set | 12 | set |
| KOD | AN211P/15X10/DUHA | set | 12 | set |
KOD KRAT.:OSH93638
KOD VÝR.:4050300456843
EAN.:4050300456843
KOD KRAT.:KACYKYLO2A1.5
KOD VÝR.:CYKYLo2x1.5
EAN.:8595067500140
KOD KRAT.:KKKPL64-50/5LD_NA
KOD VÝR.:KPL 64-50/5LD_NA
EAN.:8595568934246
KOD KRAT.:AB1SLM006501A1207
KOD VÝR.:1SLM006501A1207
EAN.:8000126107685
KOD KRAT.:OSTHNS30OFR
KOD VÝR.:4008321770301
EAN.:4008321770301
KOD KRAT.:DELXTS24-3
KOD VÝR.:XTS24-3
EAN.:6410014507244
KOD KRAT.:ENLR6LR61APBL1
KOD VÝR.:7638900297409
EAN.:7638900297409
KOD KRAT.:BEP4536
KOD VÝR.:1450000320
EAN.:8592920085646
KOD KRAT.:AMEPH6400121
KOD VÝR.:EPH6400121
EAN.:3606480527500
KOD KRAT.:PHLEDH8719514356658
KOD VÝR.:871951435665800
EAN.:8719514356658
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena