ABB PRAKTIK zásuvka 2-násobná 2x2P+PE IP44 ;šedá
KOD KRAT.:AB5518-2029 S
KOD VÝR.:5518-2029 S
EAN.:8595017243745
| Výrobce: | |
| Výrobce | ABB |
|---|---|
| Produktová řada | PRAKTIK |
| Logistické informace: | |
| Balení | 14 ks |
| EAN | 8595017243738 |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 124 mm |
| Podskupina zboží | Vypínače ABB |
| přepravní rozměr cm | 12.4 cm |
| Skupina zboží | Vypínače a zásuvky |
| Šířka balení | 52 mm |
| Výška balení | 93 mm |
| Druh strojku | zásuvka |
| Krytí | IP44 |
| EAN | 8595017243738 | ks | 1 | ks |
| KOD | AB5518-2029 B | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AB5518-2029 S
KOD VÝR.:5518-2029 S
EAN.:8595017243745
KOD KRAT.:AB5518-2029 D
KOD VÝR.:5518-2029 D
EAN.:8595017255090
KOD KRAT.:AB1011-0-0816 CZ
KOD VÝR.:1011-0-0816 CZ
EAN.:8595017279317
KOD KRAT.:AMEPH1100121
KOD VÝR.:EPH1100121
EAN.:3606480525490
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena