PHILIPS HUE-WCA žárovka A60 9W/75W E27 2000-6500K/RGB 1100lm˙
KOD KRAT.:PHLEDH8719514291171
KOD VÝR.:871951429117100
EAN.:8719514291171
| Výrobce: | |
| Výrobce | ABB |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595017219320 |
| Balení | 40 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 50 mm |
| Podskupina zboží | Vidlice zásuvky a spojky |
| přepravní rozměr cm | 5 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 30 mm |
| Výška balení | 30 mm |
| KOD | AB5537-206 B | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595017219320 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHLEDH8719514291171
KOD VÝR.:871951429117100
EAN.:8719514291171
KOD KRAT.:PHIH50610/30/P7
KOD VÝR.:8718696175989
EAN.:8718696175989
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena