PHILIPS závěsná objímka Vintage Modern E27 ;černá
KOD KRAT.:PHICORDE27B
KOD VÝR.:871869616776200
EAN.:8718696167762
| Výrobce: | |
| Výrobce | ABB |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 28 ks |
| EAN | 8595017245053 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 50 mm |
| Podskupina zboží | Vidlice zásuvky a spojky |
| přepravní rozměr cm | 5 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 30 mm |
| Výška balení | 30 mm |
| EAN | 8595017245053 | ks | 1 | ks |
| KOD | AB5534N-C02100 B | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHICORDE27B
KOD VÝR.:871869616776200
EAN.:8718696167762
KOD KRAT.:OB2024160
KOD VÝR.:2024160
EAN.:4012195162919
KOD KRAT.:PH8719514459458
KOD VÝR.:871951445945800
EAN.:8719514459458
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena