Schneider chránič proudový 4P 40A/30mA iID AC 10kA
KOD KRAT.:AMA9Z11440
KOD VÝR.:A9Z11440
EAN.:3606480442384
| Výrobce: | |
| Výrobce | ABB |
|---|---|
| Produktová řada | TIME |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595017246272 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 162 mm |
| Podskupina zboží | Vypínače ABB |
| přepravní rozměr cm | 16.2 cm |
| Skupina zboží | Vypínače a zásuvky |
| Strojek/rámeček | rámeček |
| Šířka balení | 10 mm |
| Výška balení | 10 mm |
| EAN | 8595017246272 | ks | 1 | ks |
| KOD | AB3901F-A00120 03 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AMA9Z11440
KOD VÝR.:A9Z11440
EAN.:3606480442384
KOD KRAT.:AMA9Z21240
KOD VÝR.:A9Z21240
EAN.:3606480443015
KOD KRAT.:EDDECOR100CRZ
KOD VÝR.:186369
EAN.:8413893106025
KOD KRAT.:OSZPAR56300WFL/12
KOD VÝR.:4008321362209
EAN.:4008321362209
KOD KRAT.:OSVNAVT250S4Y
KOD VÝR.:4050300024417
EAN.:4050300024417
KOD KRAT.:BEP5728
KOD VÝR.:3402043000
EAN.:8592920080382
KOD KRAT.:BEP3210
KOD VÝR.:1440004904
EAN.:8592920080443
KOD KRAT.:AB3559H-A86940 63
KOD VÝR.:3559H-A86940 63
EAN.:8592624107996
KOD KRAT.:MDSBM2.4/1.2
KOD VÝR.:RCACS 2,4/1,2-1000
EAN.:8591120048796
KOD KRAT.:PHWPBSN100L33A2TS
KOD VÝR.:871869674094100
EAN.:8718696740941
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena