MODUS LED panel Q 34W 4100lm/4000 IP40 80Y DALI ;
KOD KRAT.:MOQP3A625/B700DALI
KOD VÝR.:QP3A625/B700DALI
EAN.:8595073714838
| Výrobce: | |
| Výrobce | ABB |
|---|---|
| Produktová řada | TIME |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595017234514 |
| Balení | 20 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | titan |
| Délka balení | 31 mm |
| Podskupina zboží | Vypínače ABB |
| přepravní rozměr cm | 8.1 cm |
| Skupina zboží | Vypínače a zásuvky |
| Strojek/rámeček | kryt |
| Šířka balení | 81 mm |
| Výška balení | 81 mm |
| Druh strojku | spínač |
| KOD | AB3558E-A00651 08 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595017234514 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOQP3A625/B700DALI
KOD VÝR.:QP3A625/B700DALI
EAN.:8595073714838
KOD KRAT.:MOED4000A3Z90/2/602
KOD VÝR.:ED4000A3Z90/2/600/DALI
EAN.:8596099061661
KOD KRAT.:MOEB6000A4BS2/2/601
KOD VÝR.:EB6000A4BS2/2/600/DALI
EAN.:8596099055110
KOD KRAT.:PHWHIDPVC70/S
KOD VÝR.:872790085974400
EAN.:8711500881694
KOD KRAT.:PHVCDMTC70/842
KOD VÝR.:871150021275715
EAN.:8711500212757
KOD KRAT.:MOISRAC4KV3V160/ND14
KOD VÝR.:ISRAC4KV3V160/ND1400F
EAN.:8596099004514
KOD KRAT.:MOQP3A600/700DALI
KOD VÝR.:QP3A600/700DALI
EAN.:8595073700381
KOD KRAT.:PHL36/840SECURA
KOD VÝR.:871150064014740
EAN.:8711500640147
KOD KRAT.:MOED3000A4Z60/1/625
KOD VÝR.:ED3000A4Z60/1/625/ND
EAN.:8596099045074
KOD KRAT.:PHL40/840
KOD VÝR.:871150028474715
EAN.:8711500284747
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena