ABB TANGO rámeček dvojnásobný svislý ;šedá
KOD KRAT.:AB3901A-B21 S
KOD VÝR.:3901A-B21 S
EAN.:8595017220982
| Výrobce: | |
| Výrobce | ABB |
|---|---|
| Produktová řada | TANGO |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595017220319 |
| Balení | 20 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | slonová kost |
| Délka balení | 31 mm |
| Podskupina zboží | Vypínače ABB |
| přepravní rozměr cm | 8.1 cm |
| Skupina zboží | Vypínače a zásuvky |
| Strojek/rámeček | kryt |
| Šířka balení | 81 mm |
| Výška balení | 81 mm |
| Druh strojku | spínač |
| KOD | AB3558A-A651 S | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595017220319 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AB3901A-B21 S
KOD VÝR.:3901A-B21 S
EAN.:8595017220982
KOD KRAT.:Y-AB120810RJ458
KOD VÝR.:1208.10 RJ 45-8
EAN.:3411942028002
KOD KRAT.:AB3553-52289 H3
KOD VÝR.:3553-52289 H3
EAN.:8595017205958
KOD KRAT.:AB3916-10444
KOD VÝR.:3916-10444
EAN.:8592624078593
KOD KRAT.:NAZ373412000
KOD VÝR.:373412000
EAN.:8595209914507
KOD KRAT.:AMEPH1500171
KOD VÝR.:EPH1500171
EAN.:3606480730030
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena