LEDVANCE LED žárovka PFM A95 24W/200W E27 2700K 3452lm NonDim 15Y opál
KOD KRAT.:OS4099854069895
KOD VÝR.:4099854069895
EAN.:4099854069895
| Výrobce: | |
| Výrobce | ABB |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595017245619 |
| Balení | 20 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 31 mm |
| Podskupina zboží | Vypínače ABB |
| přepravní rozměr cm | 8.1 cm |
| Řazení vypínače | ř.5-5So |
| Skupina zboží | Vypínače a zásuvky |
| Šířka balení | 81 mm |
| Výška balení | 81 mm |
| Strojek/rámeček | strojek |
| KOD | AB3559-A05345 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595017245619 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854069895
KOD VÝR.:4099854069895
EAN.:4099854069895
KOD KRAT.:MO1410589002
KOD VÝR.:1410589002
EAN.:8595073796476
KOD KRAT.:AB3553-07929 B
KOD VÝR.:3553-07929 B
EAN.:8595017230615
KOD KRAT.:AB3558-A21342
KOD VÝR.:3558-A21342
EAN.:8595017207518
KOD KRAT.:MGLA8032
KOD VÝR.:LA8032
EAN.:4892657085228
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena