EMOS nabíječka baterií BCN-40
KOD KRAT.:BEN9321
KOD VÝR.:1603027000
EAN.:8592920109991
| Výrobce: | |
| Výrobce | DESKO |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595108200862 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 20 mm |
| Podskupina zboží | Vidlice zásuvky a spojky |
| přepravní rozměr cm | 2 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 15 mm |
| Výška balení | 15 mm |
| EAN | 8595108200862 | ks | 1 | ks |
| KOD | DK-AB333662890 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:BEN9321
KOD VÝR.:1603027000
EAN.:8592920109991
KOD KRAT.:PHICORDE27B
KOD VÝR.:871869616776200
EAN.:8718696167762
KOD KRAT.:OB2024160
KOD VÝR.:2024160
EAN.:4012195162919
KOD KRAT.:PH8719514459458
KOD VÝR.:871951445945800
EAN.:8719514459458
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena