Schneider ASFORA komplet jednonásobný zásuvka síťová 2P+PE POLAR IP44
KOD KRAT.:AMEPH2800321
KOD VÝR.:EPH2800321
EAN.:3606480525957
| Výrobce: | |
| Výrobce | ABB |
|---|---|
| Produktová řada | CLASSIC |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595017204074 |
| Balení | 20 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | hnědá |
| Délka balení | 31 mm |
| Podskupina zboží | Vypínače ABB |
| přepravní rozměr cm | 8.1 cm |
| Řazení vypínače | ř.5 |
| Skupina zboží | Vypínače a zásuvky |
| Šířka balení | 81 mm |
| Výška balení | 81 mm |
| Strojek/rámeček | komplet |
| EAN | 8595017204074 | ks | 1 | ks |
| KOD | AB3553-05289 H3 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AMEPH2800321
KOD VÝR.:EPH2800321
EAN.:3606480525957
KOD KRAT.:AB5512C-2349 B1
KOD VÝR.:5512C-2349 B1
EAN.:8595017219276
KOD KRAT.:AB3553-01289 H3
KOD VÝR.:3553-01289 H3
EAN.:8595017203404
KOD KRAT.:BEP0115
KOD VÝR.:1901010500
EAN.:8595025302137
KOD KRAT.:BEP1315
KOD VÝR.:1902130500
EAN.:8595025301468
KOD KRAT.:AB3553-05289 B1
KOD VÝR.:3553-05289 B1
EAN.:8595017203992
KOD KRAT.:AB3553-01289 B1
KOD VÝR.:3553-01289 B1
EAN.:8595017203329
KOD KRAT.:ENCR2032B1
KOD VÝR.:7638900083040
EAN.:7638900083040
KOD KRAT.:AMA9F03310
KOD VÝR.:A9F03310
EAN.:3606480439902
KOD KRAT.:MORS400CI
KOD VÝR.:OZVORS400CI
KOD KRAT.:PHL36/15
KOD VÝR.:871150072748040
EAN.:8711500727480
KOD KRAT.:SISSC1501-S
KOD VÝR.:SSC1501-S
EAN.:8592718021559
KOD KRAT.:EAPL7-B13/3
KOD VÝR.:263388
EAN.:4015082633882
KOD KRAT.:PHIW8720169072275
KOD VÝR.:8720169072275
EAN.:8720169072275
KOD KRAT.:OSH64760/240
KOD VÝR.:4050300209920
EAN.:4050300209920
KOD KRAT.:PHWHIDPV70SONC3
KOD VÝR.:871869653151800
EAN.:8718696531518
KOD KRAT.:PHLEDH8720169254503
KOD VÝR.:8720169254503
EAN.:8720169254503
KOD KRAT.:KACYKYLO3C1.5
KOD VÝR.:CYKYLo3x1.5
EAN.:8591043357371
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena