TELEXION strojek zásuvka dat. MODULAR JACK RJ 45-8 Cat.5e
KOD KRAT.:Y-AB120810RJ458
KOD VÝR.:1208.10 RJ 45-8
EAN.:3411942028002
| Výrobce: | |
| Výrobce | ABB |
|---|---|
| Produktová řada | CLASSIC |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595017204760 |
| Balení | 20 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | hnědá |
| Délka balení | 31 mm |
| Podskupina zboží | Vypínače ABB |
| přepravní rozměr cm | 8.1 cm |
| Řazení vypínače | ř.7 |
| Skupina zboží | Vypínače a zásuvky |
| Šířka balení | 81 mm |
| Výška balení | 81 mm |
| Strojek/rámeček | komplet |
| KOD | AB3553-07289 H3 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595017204760 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:Y-AB120810RJ458
KOD VÝR.:1208.10 RJ 45-8
EAN.:3411942028002
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena