ABB TANGO kryt zásuv. telefonní dvojnásobný ;bílá
KOD KRAT.:AB5013A-A00215 B
KOD VÝR.:5013A-A00215 B
EAN.:8595017240935
| Výrobce: | |
| Výrobce | ABB |
|---|---|
| Produktová řada | PRAKTIK |
| Logistické informace: | |
| Balení | 26 ks |
| EAN | 8595017230639 |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 31 mm |
| Podskupina zboží | Vypínače ABB |
| přepravní rozměr cm | 8.1 cm |
| Řazení vypínače | ř.1/0 |
| Skupina zboží | Vypínače a zásuvky |
| Šířka balení | 81 mm |
| Výška balení | 81 mm |
| Krytí | IP44 |
| Strojek/rámeček | komplet |
| EAN | 8595017230639 | ks | 1 | ks |
| KOD | AB3553-80929 B | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AB5013A-A00215 B
KOD VÝR.:5013A-A00215 B
EAN.:8595017240935
KOD KRAT.:NAZT40DIG
KOD VÝR.:368010000
EAN.:8595209900944
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena