MODUS nouzové svítidlo LED HELIOS 1x1W SE/3h. IP42 přisaz;
KOD KRAT.:MOHEL/1W/E/3/SE/X/OP
KOD VÝR.:OZN/HEL/1W/E/3/SE/X/OP
EAN.:5902448911656
| Výrobce: | |
| Výrobce | ABB |
|---|---|
| Produktová řada | LEVIT |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8592624067757 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 324 mm |
| Podskupina zboží | Vypínače ABB |
| přepravní rozměr cm | 32.4 cm |
| Skupina zboží | Vypínače a zásuvky |
| Strojek/rámeček | rámeček |
| Šířka balení | 10 mm |
| Výška balení | 10 mm |
| EAN | 8592624067757 | ks | 1 | ks |
| KOD | AB3901H-A05040 17 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOHEL/1W/E/3/SE/X/OP
KOD VÝR.:OZN/HEL/1W/E/3/SE/X/OP
EAN.:5902448911656
KOD KRAT.:AN211P/15X10/CERV
KOD VÝR.:5906194000923
EAN.:5906194000923
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena