ABB TANGO rámeček trojnásobný vodorovný ;bílá
KOD KRAT.:AB3901A-B30 B
KOD VÝR.:3901A-B30 B
EAN.:8595017209147
| Výrobce: | |
| Výrobce | ABB |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8592624078562 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | modrá |
| Délka balení | 20 mm |
| Podskupina zboží | Vypínače ABB |
| přepravní rozměr cm | 2 cm |
| Skupina zboží | Vypínače a zásuvky |
| Šířka balení | 20 mm |
| Výška balení | 20 mm |
| EAN | 8592624078562 | ks | 1 | ks |
| KOD | AB3916-05443 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AB3901A-B30 B
KOD VÝR.:3901A-B30 B
EAN.:8595017209147
KOD KRAT.:AB5014A-B1018
KOD VÝR.:5014A-B1018
EAN.:8595017224539
KOD KRAT.:AB3901A-B20 D
KOD VÝR.:3901A-B20 D
EAN.:8595017220777
KOD KRAT.:Y-AB120810RJ458
KOD VÝR.:1208.10 RJ 45-8
EAN.:3411942028002
KOD KRAT.:AB3558A-A652 D
KOD VÝR.:3558A-A652 D
EAN.:8595017220333
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena