ABB kryt vypín.jednod.s průzor. SOLO slon.kost
KOD KRAT.:AB3559B-A0065382
KOD VÝR.:3559B-A0065382
EAN.:8595017269332
| Výrobce: | |
| Výrobce | ABB |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595017220296 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 20 mm |
| Podskupina zboží | Vypínače ABB |
| přepravní rozměr cm | 8.1 cm |
| Skupina zboží | Vypínače a zásuvky |
| Šířka balení | 81 mm |
| Výška balení | 81 mm |
| Krytí | IP20 |
| KOD | AB39563-23 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595017220296 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AB3559B-A0065382
KOD VÝR.:3559B-A0065382
EAN.:8595017269332
KOD KRAT.:AB5518-2929 H
KOD VÝR.:5518-2929 H
EAN.:8592624054139
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena