LEDVANCE párovač VIVARES ZB COUPLER 220-240
KOD KRAT.:OSQVIVZVCOUP
KOD VÝR.:4058075463806
EAN.:4058075463806
| Výrobce: | |
| Výrobce | ABB |
|---|---|
| Produktová řada | ELEMENT |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595017247453 |
| Balení | 5 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 10 mm |
| Podskupina zboží | Vypínače ABB |
| přepravní rozměr cm | 8.1 cm |
| Skupina zboží | Vypínače a zásuvky |
| Strojek/rámeček | kryt |
| Šířka balení | 81 mm |
| Výška balení | 81 mm |
| Druh strojku | zásuvka |
| KOD | AB5013E-A00251 01 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595017247453 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSQVIVZVCOUP
KOD VÝR.:4058075463806
EAN.:4058075463806
KOD KRAT.:GPLR14S2SH
KOD VÝR.:1013302001
EAN.:4891199217814
KOD KRAT.:OSISFCI24/830
KOD VÝR.:4058075618022
EAN.:4058075618022
KOD KRAT.:SIP105
KOD VÝR.:P105
EAN.:8592718026943
KOD KRAT.:GPLR20S2SH
KOD VÝR.:1013402001
EAN.:4891199219061
KOD KRAT.:PCE5156
KOD VÝR.:515-6
EAN.:9003399515064
KOD KRAT.:KAH05VVF20.75B
KOD VÝR.:CYSYH05VV-F2x0,75
EAN.:5907702810843
KOD KRAT.:PHLEDH8719514320666
KOD VÝR.:871951432066600
EAN.:8719514320666
KOD KRAT.:PHIH8720169160811
KOD VÝR.:872016916081100
EAN.:8720169160811
KOD KRAT.:AB3557G-A05340 H1
KOD VÝR.:3557G-A05340 H1
EAN.:8595017206016
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena