EL.BEČOV svorka řadová RSA PE 2.5mm ;zelenožlutá
KOD KRAT.:EBA521230
KOD VÝR.:A521230
EAN.:8595155003232
| Výrobce: | |
| Výrobce | ABB |
|---|---|
| Produktová řada | ELEMENT |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595017238758 |
| Balení | 5 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 31 mm |
| Podskupina zboží | Vypínače ABB |
| přepravní rozměr cm | 8.1 cm |
| Skupina zboží | Vypínače a zásuvky |
| Strojek/rámeček | kryt |
| Šířka balení | 81 mm |
| Výška balení | 81 mm |
| Druh strojku | spínač |
| EAN | 8595017238758 | ks | 1 | ks |
| KOD | AB3558E-A00662 01 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:EBA521230
KOD VÝR.:A521230
EAN.:8595155003232
KOD KRAT.:NAH384012000
KOD VÝR.:384012000
EAN.:8595209905208
KOD KRAT.:OB2148803/10
KOD VÝR.:2148803/10
EAN.:8594031136477
KOD KRAT.:OSTHNS11OFR
KOD VÝR.:4050300941240
EAN.:4050300941240
KOD KRAT.:OSA921-02B
KOD VÝR.:4008321349507
EAN.:4008321349507
KOD KRAT.:KO191310003
KOD VÝR.:191310003
EAN.:4008224555654
KOD KRAT.:PHLEDHFG1257W/WH
KOD VÝR.:8719514279131
EAN.:8719514279131
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena