ABB spínač mezišňůrový průchozí menší 250V/2A řazení 1 ;šedá
KOD KRAT.:AB3251-01919
KOD VÝR.:3251-01919
EAN.:8595017202100
| Výrobce: | |
| Výrobce | ABB |
|---|---|
| Produktová řada | ELEMENT |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595017238772 |
| Balení | 5 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 31 mm |
| Podskupina zboží | Vypínače ABB |
| přepravní rozměr cm | 8.1 cm |
| Skupina zboží | Vypínače a zásuvky |
| Strojek/rámeček | kryt |
| Šířka balení | 81 mm |
| Výška balení | 81 mm |
| Druh strojku | spínač |
| KOD | AB3558E-A00662 03 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595017238772 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AB3251-01919
KOD VÝR.:3251-01919
EAN.:8595017202100
KOD KRAT.:OEZPNA2400AgG
KOD VÝR.:40399
EAN.:8590125403999
KOD KRAT.:SASPP1919C/25
KOD VÝR.:BAS.3MT.507/25
EAN.:8594031135593
KOD KRAT.:HVEL258ngn
KOD VÝR.:EL 2x58 ngn
EAN.:8595209292575
KOD KRAT.:OSILPC53/90840U12
KOD VÝR.:4099854017643
EAN.:4099854017643
KOD KRAT.:OS4099854668678
KOD VÝR.:4099854668678
EAN.:4099854668678
KOD KRAT.:BEN3112
KOD VÝR.:1703150021
EAN.:8592920064092
KOD KRAT.:PHDL36/UVC
KOD VÝR.:871150062878740
EAN.:8711500628787
KOD KRAT.:HDN010
KOD VÝR.:N010
EAN.:8595118860100
KOD KRAT.:OSTHNSL55OFR
KOD VÝR.:4052899012394
EAN.:4052899012394
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena